Kamu Akademi Hakkında

Kamu Akademisi Kurucusu Hakkında

Avatar

Emrah İNANÇ

Girişimci

Kamu Akademisi kurucusu Emrah İNANÇ Teknoloji girişimcisidir.2013 yılında inşaat sektöründe ki Müteahhit ve Taşeronlar için geliştirmiş olduğu dijital pazar yeri (www.taseronbankasi.com) girişimi ile;

2016 yılında Yılın en iyi Girişimi

2017 yılında Avrasya'nın en büyük ve önemli girişimcilik etkinliklerinden birisi olan 'Startup Turkey Challenge 2017'de en iyi 2.Girişimci seçildi.

2018 yılında Ekonomi Bakanlığı himayelerinde ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) bünyesinde gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftasında Born Global İstanbul da Ulusal Pitching Kategorisinde en iyi 2. Girişimci seçildi.

Teknoloji dünyasının finans boyutuna odaklanan ABD'nin en iyi Ekonomi dergilerinden olan Red Herring'in 1996 yılından beri 'düzenlediği 'The Red Herring Top 100 award'' yarışmasında ''The Top 100 Europe 2018'' ödülleri kapsamında Avrupa'nın en iyi 100 girişimcisi arasında yer aldı.

Capital,Ekomonist Start Up Dergileri desteğiyle, TOBB GKK, Endeavor Türkiye, ÖZyeğin Üniversitesi ve Bizz Consulting organizasyonu ile gerçekleştirilen "Startup100 Ödül Töreni" 2018 yılının en başarılı 100 Girişimcisi arasında yer aldı.

2020 yılında MIT Üniversitesi ( Massachusetts Teknoloji Enstitüsü) ve Suudi Arabistan Krallığı tarafından King Abdullah Ekonomi şehrinde gerçekleştirilen ve Dünya'dan 80 Girişimcinin davet edildiği Start Smart Conference ülkemizi temsilen katıldı.

Kamu Akademisi Hakkında

Kamu Akademisi, eğitime erişimi kolaylaştırarak herkesin değişen bir dünyada rekabetçi olmasını, kariyerini kendisinin planlamasını ve potansiyellerini gerçekleştirmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Çevrimiçi öğrenmenin 21. Yüzyılın Becerileri arasında ilk sıralarda ve olmazsa olmazları arasında olacağını düşünüyoruz.

Öğrenmenin geleceğini şekillendirmede farklı bir anlayış ile çalışarak ve alanında en iyi akademisyenleri bünyesinde barındıran Ankara Hacı Bayram Üniversitesi ile işbirliği yaparak uzman akademisyenler tarafından hazırlanmış klasik sertifika programlarından farklı, sizlerin ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda hazırlanmış özel ve yaşantınızda önemli bir yer edinecek online eğitimler ve sertifika programlarını sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Banka Hesap Bilgilerimiz


Şirket Adı IBAN NO: Banka
EMRİNA DANIŞMANLIK ORG.REKLAM İNŞ.VE BİL.HİZ.AŞ. TR640001000681645001325002